Piszą o Nas !!!

Piotr Niedźwiedzki wróci z TBL do II ligi?

Piotr Niedźwiedzki prowadzi rozmowy odnośnie swojej przyszłości. Czy srebrny medalista mistrzostw świata U-17 z Hamburga 2010 zamieni TBL na II ligę?
W ostatnim sezonie po dwóch latach przerwy Piotr Niedźwiedzki znów pojawił się na parkietach Tauron Basket Ligi. Czy w kolejnym sezonie znów będziemy oglądać w którymś z ekstraklasowych zespołów? Okazuje się jednak, że wychowanek Górnika Wałbrzych może wrócić do swojego macierzystego klubu. 
W zakończonym sezonie 2015/16 Niedźwiedzki zagrał w TBL 17 spotkań. 8 w barwach PGE Turowa Zgorzelec oraz 9 w drużynie BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski. Średnio spędzał na parkiecie nieco ponad 8 minut notując w tym czasie 3,2 punktu oraz 2,8 zbiórki na mecz. 
Jest duża szansa, że w kolejnym sezonie mierzący 211 cm środkowy zagra dwie klasy rozgrywkowe niżej gdyż Górnik Wałbrzych aktualnie gra na parkietach drugiej ligi. Niedźwiedzki sam nie zaprzecza tym rewelacjom. - Na chwilę obecną prowadzę rozmowy z klubami i nie mogę zaprzeczyć, że oferta z Górnika się pojawiła - mówi 23-latek.
Oprócz oferty z Górnika Niedźwiedzki ma jeszcze kilka innych wariantów na stole, ale za wcześnie na ujawnianie szczegółów. - W grę wchodzą różne opcje, ale na ten moment nic więcej nie mogę jeszcze ujawnić - ucina spekulacje sam zainteresowany.
Na chwilę obecną Niedźwiedzki przygotowuje się do kolejnego sezonu pod okiem Łukasza i Pawła Bochenkiewicza we wrocławskim Bteam. 
W swoim CV w TBL Niedźwiedzki reprezentował już PGE Turów, BM Slam Stal, a wcześniej również Kotwicę Kołobrzeg oraz Śląsk Wrocław, który wystąpił w ekstraklasie tylko przez jeden sezon z inicjatywy Przemysława  Koelnera.
 
http://sportowefakty.wp.pl/koszykowka/611987/piotr-niedzwiedzki-wroci-z-tbl-do-ii-ligi